TEKNİK SERVİS
Çözüm odaklı, Hızlı ve Kolay;

RES Enerji Sistemleri A.Ş. olarak, işimizin, cihazları sattıktan sonra arkamızı dönüp gitmek olmadığını çok iyi biliyoruz. Günümüzde müşteri memnuniyeti sağlamanın beklide en önemli kalemi, müşteriye sunulan teknik servis desteğiyle ilgili olan kısımdır.

RES Enerji Sistemleri A.Ş. olarak bizi belki de diğerlerinden ayıran en önemli özellik, tecrübeli ve pratik, bilgi ve becerisi yüksek servis ağımızla, satış departmanımızın entegre çalışabilme becerisini gösterebilmesidir. Bu sayede kullanıcıya satış departmanı ile sürekli temasta kalma imkanı sunularak, satış sonrası gereken herhangi bir servis, bakım işleminde servis süreciyle ilgili olarak çift taraflı kontrol ve denetlenme imkanı sunmaktayız.

Bizim için öncelikli olan, bizimle çalışan kullanıcılarımızın, cihazlarını kullandıkları yıllar boyunca ödünsüz konfor yaşamaları, ve servis - bakım süreçlerinde düzenli ve pratik bir şekilde isteklerine yanıt verilebilmesidir.

RES Enerji Sistemleri A.Ş.'nin servis ağı, Türkiye’nin her yerine servis talebine istinaden 24 saat içerisinde müdahale garantisi sunar, deneyimli teknik personel ile, kullanıcı mağduriyetini engelleyerek en kısa sürede tamir, bakım, yedek parça değişim işlerini yerine getirmektedir.

Tüm YETKİLİ SERVİSLERİMİZ için 0 212 356 06 33 numaralı telefonu arayabilir, servis@resenerji.com adresine mail atabilir veya aşağıdaki SERVİS TALEP formunu doldurarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Servis Talep Formu;