RES ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş.
2010' dan Bu Yana;

RES ENERJİ A.Ş. 2010 yılında 40 yıllık bir tecrübenin ışığında, Isıtma & Soğutma sektörüne mühendislik ve satış hizmeti vermek için kurulmuştur. Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimli Sistemler üzerine ciddi çalışmalar yapan RES ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş., kaynakları ekonomik ve verimli bir şekilde kullanırken, doğanın da korunmasına büyük özen göstermektedir.

RES ENERJİ A.Ş., Avrupa'daki en büyük yoğuşmalı kazan ve kombi üreticilerinden biri olan Hollanda markası REMEHA’nın ve dünyanın en büyük boyler ve genleşme tankı üreticilerinden biri olan Alman markası REFLEX’in de Türkiye Distribütörü konumundadır.

RES ENERJİ A.Ş. bünyesinde kendi ürettiği ve geliştirdiği RESTHERMA Isı Pompaları ve RESSOLAR Güneş Kollektörleri’ ni bulundurmasının yanı sıra, Japon devi PANASONIC marka ısı pompalarının da Türkiye Distribütörüdür.

RES ENERJİ A.Ş. Avrupa’daki en büyük ve en eski fan üreticilerden olan, 70 ayrı ülkeye dağıtım yapan, havalandırma endüstrisinin lider italyan markaları ELICENT ve DYNAIR’ın Türkiye Distribütörlüğü’nü de üstlenmiştir.
ŞİRKET POLİTİKAMIZ

RES ENERJİ A.Ş. 40 yılı aşkın mekanik tesisat, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme uygulamaları alanında ki tecrübesi, kaliteli ürünü doğru ve verimli sistem uygulaması ile müşteriyle buluşturmayı amaç edinmiş ilkesi, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik kadrosu, pratik, hızlı ve kullanıcı odaklı servis ağı anlayışı ve belki de en önemlisi sadece gelişmeleri takip etmekle kalmayıp yüksek teknolojiden faydalanılarak yapılan çalışmaları başarıyla ürünlere entegre eden ve yeni teknolojiler geliştiren AR-GE anlayışıyla sektörde en iyi olmayı amaç edinmiştir.

RES ENERJİ A.Ş. ürettiği ve distribütörlüğünü üstlendiği, ısı pompaları, yoğuşmalı kazan ve kombileri, güneş kollektörleri, genleşme tankları, boylerleri, separatörleri ve daha fazlasının bulunduğu ürün gamını, doğru uygulamayı yüksek verim - düşük maliyet ve uzun kullanım ömrü ile harmanlayarak oluşturmuşdur.

Siz müşterilerimize kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri sunmaya bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz.
Elicent Dynair Logo